Sústredenia 2009

 

Dňa 10.10.09 pokračuje tréningová príprava talentovanej mládeže v Snine. Prípravu  realizoval Július Hutka so Štefanom Hodorom, ktorého sa zúčastnili Ján Hašuľ a Dominik Cenkner so svojimi rodičmi.

V dňoch 26 - 27.08.09, sa konalo jedno menšie sústredenie ktorého sa zúčastnili iba dvaja športovci klubu Proficio. Sústredenie smerovalo k zabezpečenie nádejného športovca Dušana Laczka z Nových Zámok. Tréningovú prípravu zabezpečil Július Hutka.

V dňoch 14 - 18.07.09,  pokračovala príprava úspešných športovcov s perspektívou do budúcna a prípravou k blížiacim sa Majstrovstvám sveta v Indií na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách. K podvihnutiu kondície sa tohto sústredenia zúčastnil Július Hutka, Adrián Matušík a Igor Brunner. Sästredenie realizoval Július Hutka.

V dňoch 8 - 9.7.09, pokračovala ďalšia tréningová príprava v mestách Handlová a Bratislava. Tréning realizoval Július Hutka.

V dňoch 25 - 28.5.09, troška neskôr v tomto roku, ale predsa. Proficio pokračuje ako aj po minule roky, tréningovou prípravou v rôznych kútoch Slovenska: Veľká Paka, Banská Bystrica, Handlová, Košice. Sústredenie bolo zamerané hlavne na nováčikoch, ktorý vstúpili ku kráľovnej športu. Športovci boli zabezpečený  športovými sedačkami, športovým náradím a získali malé  skúsenosti do ďalších svojich krokoch v zdokonaľovaní a rastu svojej výkonnosti.  Sústredenie bolo náročne, ale účinné pre ďalší atletický vývoj športovcov do ďalšej budúcnosti. Prípravu zabezpečil Július Hutka s Martinou Kokindovou.

V dňoch 23 - 25.6.09 pokračovalo Proficio ďalšou tréningovou prípravou a zabezpečením športovcov v mestách Považská Bystrica, Bratislava a v Prešove. Sústredenie realizoval Július Hutka.